Aktualności

System Gealan Kubus

Print Friendly, PDF & Email

Innowacyjny system okienny Gealan Kubus daje wiele możliwości konstrukcyjnych, doskonale wpisując się w trendy architektury transparentnej.

Dzięki dużym przeszkleniom system doświetla pomieszczenia, tworząc od wewnątrz jedną i spójną płaszczyznę. Wyraźne kontury przylgi, widoczne od strony zewnętrznej, nadają systemowi nowoczesnego charakteru.

Gealan Kubus – szerokie możliwości w projektowaniu wnętrz

Wymiar systemu wynosi 100 mm. Kombinacja ramy ze skrzydłem i złożenie ze słupkiem ruchomym posiadają jednakową szerokość 100 mm, dzięki czemu okna o różnych funkcjach od zewnątrz wyglądają tak samo. Pozwala to uzyskać spójny i estetyczny efekt wizualny.

Delikatne kontury ram i całkowity brak uszczelki w ramie ułatwiają codzienną pielęgnację okien w systemie Gealan Kubus. Dokładnie zaprojektowany uskok w ramie tworzy bardzo dobre uszczelnienie środkowe, gwarantując doskonałe parametry termoizolacyjne.

System Gealan Kubus oferowany jest z powierzchnią acrycolor, w palecie 9 kolorów. Części wewnętrzne systemu można wykańczać okleinami dostępnymi w palecie Gealan.

 

Dlaczego warto?

Dokumentacja