Referencje
Print This Post
czytaj
Już dawno chcieliśmy mieć składane drzwi przesuwne z PCV, ale były za drogie. Przypadkiem znaleźliśmy stronę firmy Fasada24 i przeczytaliśmy wszystkie recenzje zadowolonych klientów. To mnie przekonało. Od razu skontaktowałam się z firmą. Zamówienie przebiegło bezproblemowo, bardzo dobra jakość i cena, dobre doradztwo, terminowa dostawa. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
J. Przybylla z Castrop-Rauxel
Print This Post
czytaj
W styczniu 2015 zamówiliśmy w firmie Fasada wszystkie okna włącznie z dwoma dużymi drzwiami przesuwnymi do podłogi do naszego domu wczasowego w Szprewald - 6 tygodni później, czyli zgodnie z ustaleniem, otrzymaliśmy przepiękne okna. Nasi niemieccy robotnicy również chwalili jakość okien. Jesteśmy zadowoleni z wykonania oraz z niemieckojęzycznej obsługi!
Rodzina Spanier-Brammann ze Szprewald
Print This Post
czytaj
Potrzebowaliśmy składanych drzwi przesuwnych z aluminium przy remoncie naszego poddasza. Zwróciliśmy uwagę na stronę Fasada.eu. Przygotowanie oferty przebiegło bezproblemowo. Uzgodnienia dotyczące terminu dostawy i płatności odbywały się w języku niemieckim. Byliśmy mile zaskoczeni precyzyjną jakością wykonania! Najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku!
Stefan Jacob, Freiburg w Breisgau
Print This Post
czytaj
Dobra jakość, cena nieporównywalnie korzystniejsza, sprawna dostawa. Podczas przebudowy domu marzyliśmy o dwóch ogromnych powierzchniach z oknami drewnianymi, o szerokości 9 m każda. Każda z ofert okolicznych firm przekraczała nasz budżet. Po poszukiwaniach trafiliśmy na firmę Fasada. Tam ceny były nieporównywalnie korzystniejsze, a doradztwo telefoniczne – super!
M. Henzig z Essen
Print This Post
czytaj
Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za dobre doradztwo, wspaniały serwis i bezproblemową dostawę! Zamówione u Państwa aluminiowe drzwi przesuwne całkowicie odpowiadają naszym oczekiwaniom. Chętnie wrócimy do Państwa przy naszym kolejnym projekcie i oczywiście będziemy polecać Państwa firmę innym. Pozdrawiam
M. Baur z Hergatz
Print This Post
czytaj
W zeszłym roku kupiliśmy w firmie Fasada 7 drewniano-aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych, 8 okien z roletami, 3 drzwi balkonowe oraz jedne drzwi wejściowe. Świetna jakość, fantastyczne doradztwo pani Joanny, szybka dostawa, bardzo dobra komunikacja. Następnym razem również na pewno kupimy w firmie Fasada.
G. Tobdzic z Hagenbrunn – Wiedeń, Austria