Dom inteligentny
Dom na miarę XXI wieku
Budynek z wysoce zaawansowanym technologicznie systemem urządzeń różnego przeznaczenia. Wyposażony w czujniki i detektory, dom inteligentny reaguje na zachodzące zmiany wewnątrz i na zewnątrz budynku, sterując, m.in.: ogrzewaniem, oświetleniem, czy wentylacją.

Dom pasywny w liczbach

12
najlepszy, dostępny w ofercie Uw dla okna referencyjnego
8
lat doświadczenia w montażu automatyki
12100
mm szerokość wyprodukowanych przez nas drzwi tarasowych ze zdalnym sterowaniem

Nowoczesna koncepcja dla wymagających

Szereg innowacyjnych rozwiązań, które daje dom inteligentny, poprawia nie tylko możliwości samego budynku, ale również zwiększa komfort jego użytkowania. Co więcej, dom inteligentny w znaczący sposób przyczynia się do optymalizacji zużycia energii elektrycznej. Obok domu pasywnego jest on najszybciej rozwijającą się ideą budowlaną.

Współczesna definicja okien i drzwi

Odpowiadając potrzebom rynku stale rozwijamy ofertę inteligentnych rozwiązań. Proponowane przez nas czytniki linii papilarnych, czujniki zamknięcia okna (system AEROCONTROL) skutecznie zabezpieczają budynek. Podświetlane pochwyty, programatory czasowe, zdalne sterowanie uchyłem okien czy drzwiami za pomocą smartfona, to tylko niektóre z wielu proponowanych przez nas inteligentnych narzędzi.

Systemy dla domu pasywnego

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór systemów dla domu pasywnego. Spełniają one restrykcyjne wymogi Passivehaus-Institut w Darmstadt oraz IFT Rosenheim, organizacji ustalających normy budownictwa pasywnego. Dowiedz się więcej.