O nas

Doświadczenie

W ciągu 19 lat funkcjonowania na rynku zbudowaliśmy silną pozycję w branży. Nasze wysokiej klasy produkty zostały docenione w 21 państwach, takich jak m.in.: Niemcy, Szwajcaria, czy Holandia. Zdobyte przez lata wiedza i umiejętności sprawiły, że obecnie możemy pochwalić się najwyższym poziomem nie tylko stosowanych rozwiązań, ale i wysoką trwałością produktów.

Innowacyjność

Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do produktów najlepszych na rynku, czyli takich które są liderami w swojej kategorii. Aby osiągnąć ten cel nieustannie tworzymy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które pozwalają nam wyprzedzić konkurencję.

Indywidualne podejście

Wszystkie okna i drzwi wykonujemy pod indywidualne zamówienia. W ofercie nie posiadamy katalogowych produktów, dzięki czemu każdy klient zyskuje okna, drzwi i rolety dopasowane do jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Każdy z naszych klientów posiada swojego doradcę-handlowca, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie.

Technologia

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy do produkcji stolarki otworowej. Szanując czas naszych klientów mocno zautomatyzowaliśmy cały proces realizacji zleceń – od złożenia zamówienia po finalną dostawę produktu. Zawsze uzyskujemy produkty najlepszej jakości, przy jednocześnie krótkim czasie produkcji.

Tysiące zadowolonych
klientów

Stosowane rozwiązania, wysoka funkcjonalność, estetyka i trwałość oferowanych produktów to solidny fundament marki Fasada. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszego asortymentu jest stale rosnące grono zadowolonych klientów, których satysfakcja z produktów napędza nasze działania!
Referencje

Fasada w liczbach

19
lat doświadczenia
3000
zleceń rocznie
5300
m2 powierzchni nowoczesnych hal
21
kraje odbiorców

Historia firmy

1998

Fasada rozpoczyna swoją działalność – założona zostaje przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Początkowo firma prowadzi handel oknami o podwyższonych standardach.

2000

Zakup hali produkcyjnej w Słupsku i uruchomienie produkcji okien i drzwi aluminiowych.

2001

Fasada poszerza swoją ofertą i rozpoczyna produkcję okien i drzwi z PVC.

2003

Z fabryki wyjeżdżają pierwsze drzwi przesuwne HST – najszersze drzwi HST stworzone przez Fasadę mają aż 12100 mm szerokości i są wyposażone w zdalne sterowanie!

2007

Budowa pierwszej, nowoczesnej hali produkcyjnej w Słupsku oraz uruchomienie produkcji drewnianych i drewniano-aluminiowych okien, drzwi i drzwi tarasowych.

2011

Rozpoczęcie 1 etapu inwestycji w Głobinie k. Słupska. Nowa hala produkcyjna ma powierzchnię 3300 m2.

2012

Uruchomienie produkcji okien, drzwi oraz rolet aluminiowych w nowej hali w Głobinie, która w tym czasie stanowi jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce.

2014

Przeniesienie produkcji PVC do fabryki w Głobinie, która wyposażona jest m.in.: w wieloosiowe frezarki CNC czy czterogłowicowy robot do łączenia kształtowego.

2016

Inwestycja w nową flotę transportową. Nasze produkty dowozimy autami wyposażonymi w zawieszone wózki widłowe, dzięki którym czas wyładunku i jego koszt po stronie klienta zostaje zminimalizowany.

2017

Zakup nowoczesnej suwnicy do szklenia, a co za tym idzie wzrost możliwości produkcyjnych oraz przyspieszenie procesu produkcji. Waga najcięższych, montowanych przez nas szyb, wynosi aż 500 kg!